Відгуки

Привіт. Сірьожа, дуже вдячна тобі і хлопцям за якісну роботу, за щедру знижку, за терпіння і поради) . Бажаю подальшого процвітання та вдячних клієнтів  Please follow and like us:

Олена

Висловлюємо особливу подяку компанії Stolytsa-Instal за проявлений професіоналізм. Наш проект не стандартний і вимагав індивідуального і швидкого вирішення. За короткий час було проведено монтаж опалення за розумні гроші. Компанія запропонувала своє обладнання, завдяки, якому не довелося втрачати час і не довелося навіть переплачувати, а на роботи та обладнання навіть надали гарантію! Ви справжні професіонали своєї справи! Рекомендуємо компанію Stolytsa-Instal, будемо співпрацювати, будемо рекомендувати своїм партнерам! Please follow and like us:

Ігор Миколайович

Для заміського будинку потрібен був проект системи опалення, довго шукав підрядників для складання проекту, свій вибір зупинив на Столиці Інстал. Сподобалося те, що співробітники швидко вникли в усі деталі, знайшли вихід з тих недоліків, які є в будинку. Загалом від співробітників організації отримав конструктив, без води, а в перебігу декількох днів був складений план, з діловими рекомендаціями. Вийшло так, що звертався за проектом системи опалення, а зараз планую і монтаж у них замовити. Все чітко, зрозуміло і швидко. Please follow…

Олександр Олександрович

Stolytsa-Instal – Ви кращі, тому що не тільки проводите роботи з проектування та монтажу, у вас є високоякісне обладнання, яке не потребує додаткових витрат. У вас відмінні фахівці, які зацікавлені в якості своєї роботи. У вас немає зайвих витрат і необгрунтованих рахунків. А ще я задоволений швидкої зворотним зв’язком і можливістю швидкого реагування. Це дуже цінно у наш час, продовжуйте так працювати. Успіхів вам. З вдячністю Іван Леонідович Please follow and like us:

Іван Леонідович