Повітряний тепловий насос

Повітряні теплові насоси поглинають тепло із зовнішнього повітря. Потім це тепло використовується для обігріву радіаторів, систем підлогового опалення, конвекторів теплого повітря.  Теплові насоси також використовуються для гарячого водопостачання приватного будинку або заміської дачі.

Установка витягує тепло із зовнішнього повітря так само, як холодильник видаляє тепло зсередини. Вона отримує енергію з повітря, навіть коли температура становить -15 °С. Тепло землі, повітря чи води, що перетворюють теплові насоси, постійно поновлюється природним шляхом, економлячи на витратах палива та зменшуючи шкідливі викиди CO2.

Тепло з повітря поглинається при низькій температурі в холодоагент. Потім ця рідина проходить через компресор, де її температура підвищується, і передає теплову енергію з більш високою температурою в опалювальні прилади в будинках.

  • Система «повітря-вода» розподіляє тепло через водне опалення. Теплові насоси працюють набагато ефективніше при більш низькій температурі, ніж стандартний котел. Такі установки більше підходять для підлогового опалення або великих радіаторів, які віддають тепло при нижчих температурах протягом більш тривалих періодів часу.
  • Система з джерелом повітря може забезпечувати теплим потоком як одну кімнату, так і весь будинок. Щоб обладнати загально будинкове повітряне опалення, необхідно спроектувати систему повітропроводів, що розгалужуються і мають доступ до всіх кімнат. Для вирішення цього питання звертайтесь до інженерів компанії «Столиця Інстал», і ви отримаєте комплекс послуг від проекту до поставки обладнання, його монтажу і технічного обслуговування.

Як максимально заощаджувати при установці повітряних теплових насосів.

  • Вибір системи розподілу тепла. Підлогове опалення набагато ефективніше, ніж радіатори, тому що вода не повинна бути гарячою. Якщо підігрів підлоги неможливий, використовуйте найбільші радіатори, які можна встановити. Для детальної консультації з цього приводу звертайтесь до наших інженерів.
  • Стара система опалення. Якщо вона була неефективною, ви побачите менші експлуатаційні витрати після установки нового теплового насоса.
  • Оскільки тепловий насос працює від електроенергії, все одно будете сплачувати рахунки за неї, проте більше не доведеться купувати паливо чи платити за газ. Якщо ви замінюєте систему опалення з дорогим видом палива, то термін окупності теплового насоса буде невеликим.
  • Використання елементів керування. Дізнайтеся, як керувати опаленням, максимально використовувати його. Для цього призначена автоматика, керовані термостати та ін.

Кілька ключових питань, які слід врахувати при виборі системи опалення з повітряним тепловим насосом:

  1. Вам знадобиться місце поза домом, де пристрій можна прилаштувати до стіни або розмістити на землі. Навколо нього подбайте про вільну площу, щоб отримати необхідний потік повітря. Сонячна стіна ідеальна.
  2. Теплові насоси працюють набагато ефективніше у низькотемпературному режимі, ніж традиційні котли. Важливо, щоб будинок був добре утеплений та захищений від протягів, для більшої ефективності установки.
  3. Теплові насоси з джерелом повітря можуть краще працювати з підлоговим опаленням або підігрівом теплого повітря, ніж із системами, що базуються на радіаторах, через низькі температури води.
  4. Якщо ведете нове будівництво, то поєднання установки теплового насоса з іншими будівельними роботами знижує витрати на монтаж системи.
Please follow and like us: